Biz Kimiz

Nexoff.com bir internet sitesidir. İşbu Gizlilik ve Çerez Politikası kapsamında Nexoff.com adlı internet sitesinin “site yönetimi” veya “site” şeklinde anılması da söz konusu olup bu durumda Nexoff.com’dan söz edildiği anlaşılmalıdır.

Nexoff.com web sitesini (“Hizmet”) kullanmadan önce lütfen bu Hüküm ve Koşulları (“Şartlar”, “Şartlar ve Koşullar”) dikkatlice okuyun.

Hizmete erişiminiz ve onu kullanımınız, bu Koşulları kabul etmenize ve bunlara uymanıza bağlıdır. Bu Koşullar, Hizmete erişen veya Hizmeti kullanan tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve diğerleri için geçerlidir.

Bu sözleşmeyi imzalayarak en az 18 yaşında olduğunuzu ve yasal olarak bağlayıcı sözleşmeler imzalayabileceğinizi garanti ediyorsunuz. Ayrıca yine bu sözleşmenin imzalanmasıyla eğer 18 yaşın altındaysanız, ebeveyninizden veya vasinizden onay aldığınızı ve sizin adınıza bu Koşullara tabi olmayı kabul ettiklerini garanti edersiniz.

Hizmete erişerek veya Hizmeti kullanarak bu Koşullara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Koşulların herhangi bir kısmına katılmıyorsanız, Hizmete erişemezsiniz.

Şartlar

Üye olup olmaması farketmeksizin sitemizin kullanıp okuma yeteğine sahip her şahıs gizlilik politikamızı ve kullanım şartlarını okumuş, kabul etmiş sayılır. Aksi takdirde bünyemizde barındırılan yapıları kullanmayınız.

Site yönetimi kullanıcıya haber vermeksizin bu kuralları değiştirebilir ve yeni kurallar geçirliliğini sürdürür. Bu yüzden sık sık bu sayfayı ziyaret etmeniz ve güncel politikalarımızı okumanız tavsiye edilir.

Nexoff.com üyesi veya ziyaretçisi Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı bir işlem yaptığında Nexoff.com yönetimi ilgili içerik veya üye kaydını silebilir.Ayrıca kullanıcı suçlarından site yönetimi sorumluluk kabul etmez.Suç işlenmesi durumunda gerekli kurumlara işlem ve kullanıcı içeriği sağlanır.

Nexoff.com siber saldırı sonucu veya 3.kişiler nedeniyle oluşan hatalarda bilgilerin gizliliğini kaybettiğinde sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı tarafından oluşturulan ve diğer olası bölümlerde bulunan tüm kullanıcı katılımlı alanlarda üyelerimiz yaptıklarından sorumludur. Nexoff.com, bu konumda ancak bir içerik sağlayıcı olarak değerlendirilebilir ve sorumluluk kabul etmez.

Bizde bir hesap oluşturduğunuzda, bize her zaman doğru, eksiksiz ve güncel bilgiler sağlamalısınız. Bunu yapmamak, Şartların ihlali anlamına gelir ve bu da Hizmetimizdeki hesabınızın derhal feshedilmesine neden olabilir.

Hizmete erişmek için kullandığınız şifrenin ve şifrenizin Hizmetimizde veya bir üçüncü şahıs hizmetinde olsun, şifreniz altındaki tüm faaliyetler veya eylemlerden korunmasından siz sorumlusunuz.

Parolanızı herhangi bir üçüncü şahsa ifşa etmemeyi kabul edersiniz. Hesabınız veya şifrenizle ilgili faaliyetlerden tamamen sorumlu olmayı kabul edersiniz. Herhangi bir güvenlik ihlalinden veya hesabınızın yetkisiz kullanımından haberdar olur olmaz bizi hemen bilgilendirmelisiniz.

Kullanıcı adı olarak başka bir kişi veya kuruluşun adını veya yasal olarak kullanım için uygun olmayan bir adı, sizin dışınızda başka bir kişi veya kuruluşun haklarına tabi olan bir adı veya ticari markayı uygun yetkilendirme olmadan kullanamazsınız.

Fikri Mülkiyetimiz, bizimle bağlantılı olmayan veya herhangi bir şekilde itibarımızı zedeleyecek bir ürün veya hizmetle bağlantılı olarak kullanılmamalıdır.

Yazdırdığınız veya indirdiğiniz herhangi bir İçeriğin fiziksel veya dijital kopyalarını herhangi bir şekilde değiştirmemelisiniz ve herhangi bir resim, fotoğraf, video veya ses veya herhangi bir grafiği beraberindeki herhangi bir metinden ayrı olarak kullanmamalısınız.

Hizmetimiz, üçüncü taraf web sitelerine ait olmayan veya kontrol edilmeyen hizmetlere bağlantılar içerebilir.

Nexoff.com herhangi bir üçüncü taraf web sitesi veya hizmetinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrole sahip değildir ve bunlardan sorumlu değildir. Ayrıca, Nexoff.com bu tür içerik, mal veya hizmetlerin kullanımından veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir hasar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya yükümlü olmayacağını kabul edersiniz.

Yalnızca kolaylık olması açısından harici web sitelerine bağlantılar sağlıyoruz ve harici web sitelerine böyle bir bağlantının dahil edilmesi, bu web sitelerini onayladığımız anlamına gelmez. İnternetteki diğer web sitelerine eriştiğinizde, bunu kendi sorumluluğunuzda yapacağınızı kabul etmektesiniz.

Ziyaret ettiğiniz tüm üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin hüküm ve koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Koşulları ihlal etmeniz de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir nedenle, önceden bildirimde bulunmaksızın veya sorumluluk almadan hesabınızı derhal feshedebilir veya askıya alabiliriz.

Fesih üzerine, Hizmeti kullanma hakkınız derhal sona erecektir. Hesabınızı sonlandırmak isterseniz, Hizmeti kullanmayı bırakabilirsiniz.

Şartlar doğası gereği fesih durumunda kalması gereken tüm hükümleri, mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, fesihten sonra da geçerliliğini korur.

Herhangi bir fesih veya askıya alma veya bununla bağlantılı olarak tarafımızdan yapılan diğer işlemlerden kaynaklanan herhangi bir iddia veya zarardan size veya herhangi bir üçüncü şahsa karşı sorumlu olmayacağız.

Yürürlükteki yasalar fesih veya iptal bildirimi sunmamızı gerektiriyorsa, bunu Hizmette yayınlayarak veya kayıtlarımızda sizin için sahip olduğumuz herhangi bir adrese (e-posta veya başka bir şekilde) bir iletişim göndererek önceden veya daha sonra bildirimde bulunabiliriz.

Hizmete erişiminizin ve Hizmet’i kullanmanın bir koşulu olarak, ortaya çıkan herhangi bir iddiayla ilgili yasal ücretler ve harcamalar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm zararlar, maliyetler, masraflar ve diğer yükümlülükler için bizi ve haleflerimizi tazmin etmeyi ve devretmeyi kabul edersiniz. Hizmete erişiminiz ve kullanımınız veya bu Koşulları ve geçerli herhangi bir yasayı veya başka bir kişi veya tarafın haklarını ihlal etmenizi de kapsar.

Bu tazminat bölümü, kaydınızın sona ermesinden sonra da geçerliliğini korur ve kayıt bitiminden önce ve sonra ortaya çıkan talepler için geçerlidir.

Hizmetin kullanılması, Hizmetten İçeriğin kopyalanması, dağıtılması veya indirilmesinin bir sonucu olarak meydana gelen zararlardan sorumlu olmayacağımızı kabul edersiniz.

Sözleşmenin ihlali nedeniyle ortaya çıkan dolaylı, cezalandırıcı, özel, tesadüfi veya sonuç olarak ortaya çıkan zararlardan (iş kaybı, gelir, kar, kullanım, mahremiyet, veri, itibar veya diğer ekonomik avantajlar dahil) veya haksız fiil durumunda, daha önce bu tür bir zararın olasılığı bildirilmiş olsa bile hiçbir durumda sorumlu olmayacağız.

Yeterli güvenlik koruması ve Hizmeti kullanımınızla bağlantılı olarak kullanılan verilerin ve/veya ekipmanın yedeklenmesinden tamamen siz sorumlusunuz ve kayıp veriler, yeniden çalıştırma süresi, yanlış talimatlar, iş gecikmeleri veya sonuç olarak ortaya çıkan kar kayıplarına karşı bir hak talebinde bulunmayacaksınız. Hesabınızı başka bir kişiye devretmemeli veya başka şekilde elden çıkarmamalısınız.

Yukarıdakileri sınırlamaksızın, hiçbir durumda size karşı toplam sorumluluğumuz tarafınızdan bize ödenen miktarları toplamda aşmayacaktır.

Hizmeti kullanımınızın riski tamamen size aittir. Hizmet “OLDUĞU GİBİ” ve “MEVCUT OLDUĞU GİBİ” esasına göre sağlanır. Hizmet, zımni satılabilirlik, belirli bir amaca uygunluk, ihlal etmeme veya performans rotası dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, açık veya zımni herhangi bir garanti olmaksızın sağlanır.

Nexoff.com, bağlı kuruluşları, iştirakleri ve lisans verenleri,

  • Hizmetin kesintisiz, güvenli veya belirli bir zamanda veya konumda kullanılabilir durumda olacağını;
  • herhangi bir hata veya kusur ortaya çıkarsa, düzeltileceğini;
  • Kesintisiz Hizmet için gerekli olan şartları sağlamak için ilgili gereksinimleri yerine getirecektir.

Bu sorumluluk reddi beyanı, herhangi bir performans hatası, hata, ihmal, kesinti, silme, kusur, işlem veya iletimde gecikme, bilgisayar virüsü, iletişim hattı arızası, hırsızlık veya imha veya yetkisiz erişim veya değişiklikten kaynaklanan her türlü hasar veya yaralanma için geçerlidir.

Bazı yargı bölgeleri, belirli garantilerin hariç tutulmasına veya dolaylı veya arızi zararlar için sorumluluğun hariç tutulmasına veya sınırlandırılmasına izin vermez, bu nedenle yukarıdaki sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

Bu Koşullar, kanunlar ihtilafı hükümlerine bakılmaksızın, Türkiye Cumhuriyeti Devlet’ i kanunlarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır.

Bu Koşulların herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamamamız, bu haklardan feragat olarak kabul edilmeyecektir. Bu Koşulların herhangi bir hükmünün bir mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, bu Koşulların geri kalan hükümleri yürürlükte kalacaktır. Bu Koşullar, Hizmetimizle ilgili aramızdaki tüm sözleşmeyi oluşturur ve Hizmetle ilgili aramızda yapabileceğimiz önceki tüm sözleşmelerin yerine geçer.

Kendi takdirimize bağlı olarak, bu Koşulları herhangi bir zamanda değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız.

Herhangi bir değişiklik için bu Koşulları periyodik olarak kontrol etmek tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Bu Koşullarda yapılan herhangi bir değişikliği kabul etmiyorsanız, Hizmeti kullanmayı bırakmak sizin sorumluluğunuzdadır. Hizmeti kullanmaya devam etmeniz, onu kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Müşteri, veri denetleyicisi olarak verilerinin haklarına sahiptir ve hizmet, Müşteri adına veri işlemcisi olarak hareket eder. Müşteri tarafından sağlanan kişisel verilerin ve diğer verilerin hizmet tarafından yapılan tüm işlemler, geçerli yasalara uygun olacaktır. Hizmetin Müşteri adına kişisel verilerin işlenmesi bu nedenle yalnızca Ürünü sağlamak için yapılacaktır.

Müşteri, yetkisiz kullanıcılardan veya üçüncü şahıslardan Ürünün kullanıcı girişlerini ve şifrelerini gizli tutmakla yükümlüdür. Müşteri, Müşteri tarafından sağlanan ve Üründe kullanılan kişisel verilerin Müşteri tarafından yürürlükteki tüm yasalara uygun olarak işlenmesini sağlamakla yükümlüdür. Müşteri, kişisel veriler dahil olmak üzere Üründe sağlanan Müşterinin verilerinin herhangi bir üçüncü taraf fikri mülkiyet hakkını ve / veya ilgili mevzuatı ihlal etmemesini sağlamakla yükümlüdür.

Hizmet, tamamen kendi takdirine bağlı olarak Müşteri tarafından yukarıda belirtilen taahhüdün ihlali teşkil eden her türlü veriyi silme hakkına sahiptir ve Müşteri bu konuda herhangi bir tazminat alma hakkına sahip olmayacaktır.

Nexoff.com satılabilir, devredilebilir, el değiştirebilir.

Bu hizmeti kullanarak, gizlilik politikasında ve burada belirtilen tüm verilerin, ürünün çalışması için gerekli olduğu şekilde, Türkiye’de saklandığını ve işlendiğini kabul edersiniz.

Ürün ödemesini işleme koymak için kredi kartı dahil olmak üzere geçerli bir ödeme yöntemi gereklidir. Nexoff.com’a tam ad, adres, eyalet, posta kodu ve geçerli bir ödeme yöntemi bilgisi dahil olmak üzere doğru ve eksiksiz fatura bilgileri vermelisiniz.(Ödeme bilgileri Shopinext.com tarafından saklanır) Bu tür ödeme bilgilerini göndererek, hesabınız aracılığıyla oluşan tüm ürün ücretlerini bu tür ödeme araçlarından tahsil etmesi için otomatik olarak Nexoff.com’a yetki vermiş olursunuz.

Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği BURADAN bildirebilirsiniz. Hukuka uygun sürede dönüş yapılacaktır.

Ayrıca sözleşmelerin diğer diller ile okunabilir.Bu diller arasında uyuşmazlık yaşanması durumunda Türkçe olan versiyonu geçerli olacaktır. Taraflar bunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

Shopping Cart 0

Sepette ürün yok.

Bu siteyi kullanmaya devam ederek, gizlilik ve çerez politikasını kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi

Bu web sitesindeki çerez ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "çerezlere izin ver" şeklinde ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıdaki "Kabul Et" seçeneğine tıklarsanız, buna izin vermiş olursunuz.

Kapat